Attentec AB

Attentec är en lösningsleverantör specialiserad på Internet of Things, strömmande media och modern mjukvaruutveckling. Vi tar ett helhetsansvar och utvecklar mjukvara som löser komplexa utmaningar på ett enkelt sätt. Våra konsulter utvecklar produkter, tjänster och lösningar med ett engagemang utöver det vanliga. Hur kan vi hjälpa dig?

Tel: 070-620 96 59
Epost: info@attentec.se

Kontaktpersoner

Anders Englund

Anders Englund

VD

Tel. 070-620 96 59
anders.englund@attentec.se

Anders Weiland

Anders Weiland

Vice VD, marknadschef

Tel. 070-619 12 30
anders.weiland@attentec.se

Stefan Sax

Stefan Sax

Konsultchef, Linköping

Tel. 070-619 12 50
stefan.sax@attentec.se

Kajsa Goffrich

Kajsa Goffrich

Konsultchef, Stockholm

Tel. 070-619 22 73
kajsa.goffrich@attentec.se

Geir Jåsund

Geir Jåsund

Oslo

Tel. +47 482 579 57
geir.jasund@attentec.no

Ida Evertsson

Ida Evertsson

Jobb/Rekrytering

Tel. 070-558 98 19
ida.evertsson@attentec.se

Maria Flyding

Maria Flyding

Ekonomi

Tel. 070-886 29 32
maria.flyding@attentec.se

Hitta till oss


Teknikringen 4B
583 30 Linköping
Tel. 070 - 619 12 30

Kammakargatan 22
111 40 Stockholm
Tel. 070 - 619 22 73

Bogstadveien 52
N-0366 Oslo
Tel. +47 482 579 57